היפוך צבעים
כתב גדול
ניגודיות גבוהה
ביטול נגישות

נגישות
אודות פרוייקטים בבניה קונים מדברים צור קשר  
גלבועאודות  על החברה

על החברה


חברת גלבוע היא חברה פרטית, הנמצאת בבעלות מלאה של משפחת גלבוע. החברה הוקמה בשנת 1960 על ידי יעקב גלבוע, מתוך אמונה שבניית הארץ הינה נדבך מרכזי בקיומו של עם ישראל בארץ ישראל. כבר מראשית דרכה, בלטו בחברה העקרונות המלווים אותה עד היום, כמו איכות, אמינות, עמידה בלוחות זמנים וקשר משפחתי ומיוחד ובלתי אמצעי עם ציבור לקוחותיה, כל הדרך.

לאורך כל שנות קיומה נהנית מאמון הציבור ואף זכתה בפרסים יוקרתיים רבים, ובתואר הייחודי 'רב קבלן' מטעם התאחדות הקבלנים.

כיום מנהלים את החברה בני דור ההמשך ניר וערן גלבוע, ומצעידים אותה להצלחה.  בזכות הצלחותיה ומגוון הפרויקטים שבנתה ברחבי הארץ ובעיקר באזור הקריות, בקבוצת גלבוע לא שוקטים על השמרים, ופרויקטים חדשים כבר נמצאים בשלבי תכנון וייזום.

החברה הוותיקה, החוגגת בימים אלה שישים שנות בנייה ועשייה, מהווה את אחד מעמודי התווך בתחום הבנייה באזור הצפון. במהלך שנות פעילותה, בנתה חברת גלבוע עשרות אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ. בין היתר בנתניה, פרדסיה, הרצליה, טירת הכרמל , קריות וחיפה. החברה שומרת על סטנדרט בניה גבוה ואיכות מעולה וידועה בביצוע חסר הפשרות של הפרויקטים בהן היא מעורבת.

כמענה לצורך הגובר באיכות חיים גבוהה, בביטחון ובשקט נפשי, משלבת החברה טכניקות וטכנולוגיות בנייה חדשניות, מציבה סטנדרטים גבוהים בכל אחד מהפרויקטים, ומעניקה לדייריה סביבת מגורים, נוחה, איכותית וירוקה, ומפרט טכני עשיר ומפנק. 

חברת גלבוע מקדמת פרוקיטים במסגרת התחדשות עירונית, אשר בה הדיירים מוסרים את זכויות הבנייה על הגג בתמורה לחיזוק הבניין, חידושו, תוספת מעלית, שיפוץ המבנה והשטחים הציבוריים.

תמ"א 38 הינה דרך מקורית ומהירה להשבחת ערך הנכס ללא עלות כספית מצד הדיירים, יתרונה המיקום פרויקטים בלב הערים, במיקומים הטובים ביותר ובאזורים מפותחים בלב הכרך האורבני.

אנו מזמינים ועדי בתים אשר מבקשים לקיים פגישה לבדיקה וייעוץ ללא התחייבות.

 


שד’ ירושלים 13, קרית ביאליק • ימים א’-ה’ 8:00-19:30, יום ו’ 08:00-12:30 • משרד ראשי 04-8426666 • משרד מכירות 04-6252511
gilboa_m@netvision.net.il
האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים  |  עיצוב: פרסום יעד